:
:
:
:

Atrakcje w Sali Zabaw Kosmos


Jedyne takie miejsce na mapie Śląska!

Moc atrakcji na ponad 900 mkw, dla dzieci w różnym wieku sprawia, że każdy z naszych klientów, zarówno mały i duży znajdzie dla siebie coś fascynującego. Nie wierzycie? Sprawdźcie sami. Duża przestrzeń tworzy w wyobrazni dzieci magiczny świat pełen fascynujących zakamarków i atrakcji!

Co nas wyróżnia?

Hop hop wysoooko!


Każde dziecko ma możliwość korzystania z interaktywnej podłogi edukacyjnej, a także multimedialnych monitorów z grami . W osobnym pomieszczeniu, znajduje się ogromna trampolina o powierzchni 50 mkw, na której będą się świetnie bawić fanatycy wysokich podskoków. 

A może pysznej kawki?


Podczas, gdy pociechy zajęte będą beztroską zabawą, rodziców i opiekunów zapraszamy na  odpoczynek do KosmoBarze, w którym serwowana jest pyszna kawę, słodkości i przekąski. KosmoBar jest doskonałym miejscem na relaks czy miłe spotkanie z innym rodzicem.

Hej Maluchy!


Dla dzieci w wieku 1-3 przeznaczony jest specjalny Kącik Malucha o powierzchni aż 60 mkw! Maluchy znajdą w nim mini-konstrukcję zabawową z dwiema zjeżdżalniami, basenem z piłkami oraz zabawki renomowanych, światowych producentów takich jak: Fisher Price, Little Tikes oraz Feber.

A starsze dzieci?


... to właśnie na nie czeka czteropoziomowa konstrukcja o powierzchni ~200 mkw, a w niej m.in. moduł wspinaczkowy z bocianim gniazdem, tor saneczkowy o długości 7 metrów, aż 4 zjeżdżalnie, zjazd na tyrolce, labirynty, baseny z piłeczkami, boisko sportowe o powierzchni 35 mkw i wiele innych atrakcji... 

Formularz kontaktowy

Napisz do nas o swoich potrzebach


To pole jest wymagane
To pole jest wymagane Nieprawidłowy adres e-mail
To pole jest wymagane
Twoja wiadomość została wysłana pomyślnie
Twoja wiadomość nie została wysłana